Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Atiestatīt

.

Mājas

Recent Articles

Rakst-padoms, Kā atjaunot laktāciju?
   11/09/2021 11:28:01     Info    Comments 0
Rakst-padoms, Kā atjaunot laktāciju?

❓Kā atjaunot laktāciju? Daudzas mātes uzdod šo jautājumu. Atbildi sniedz pediatrs:

“Jautājums par laktācijas atjaunošanu ir diezgan nopietns, un to gandrīz neiespējami atrisināt attālināti.

Mēs varam sniegt tikai dažus vispārīgus padomus:

1️⃣ Laktācija lielā mērā ir atkarīga no mātes emocionālā stāvokļa. Tas ir saistīts ar faktu, ka galvenie laktācijas hormoni tiek ražoti smadzenēs. Tāpēc mammai ir nepieciešams atpūsties un nomierināties, pieskaņoties faktam, ka viņai veiksies.

❗ Gandrīz jebkurā posmā jūs varat atjaunot pilnīgu laktāciju, tajā pašā laikā nevajadzētu panikot, ja kaut kas nedarbojas uzreiz.

Atcerieties, ka neveiksme ir īslaicīga parādība, no kuras jūs nekļūstat par sliktu māti, jo bērniņš jebkurā gadījumā saņems visu jūsu mīlestību un rūpes!

2️⃣ Lai ražotu pienu, vispirms ir nepieciešams papildu šķidrums un atbilstošs uzturs - papildus vajadzētu dzert vismaz 1 litru šķidruma, un mātes uzturā vajadzētu būt visām galvenajām barības vielām un vitamīniem.

3️⃣ Visspēcīgākais laktācijas stimuls ir mazuļa pielikšana pie krūtīm - tas jādara pēc iespējas biežāk. Turklāt dažos gadījumos, kad bērns jau ir izmēģinājis maisījumu no pudeles, viņš var nevēlēties dzert pienu no krūtīm, jo ​​to ir vieglāk sūkāt no pudeles. Tādēļ jums jāpieliek bērns pie krūts tikai līdz papildu barošanai no pudeles.

SmartBaby.lv - iesaka tēju barojošām māmiņām: FLEUR ALPINE

Leave a Reply