Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Atiestatīt

.

SmartBaby.lv preces noliktavā
SmartBaby.lv uzruna

SMARTBABY.LV INTERNETVEIKALS - GUDRIEM BĒRNIEM - LABĀKO, VISS LABĀKAIS PIE MUMS!

SmartBaby.lv – nav vienkārši veikals, tā ir mūsu ģimene!

Visiem ir zināms, ka spēlējot, bērns pastāvīgi attīstās.

Mēs apvienojam vairāku cilvēku un uzņēmumu pieredzi, kas nodarbojas ar izglītojošu bērnu rotaļlietu un citu bērniem vajadzīgo lietu izstrādi, ražošanu un pārdošanu.

Sadarbības partneri, kurus mēs izvēlamies, ir visticamākie, laika pārbaudīti uzņēmumi, kas novērtē savus produktus un pieredzi.

SmartBaby.lv internet veikals vēlas iepriecināt Jūsu bērnus no agrīna līdz pusaudžu vecuma, vienlaikus atceroties, ka bērnu drošība un attīstība ir vienlīdzīgi svarīgi.

Pie mums Jūs varat atrast un iegādāties ne tikai elementārās attīstības rotaļlietas katrām vecumām, bet arī ekoloģisko un pilnīgi nekaitīgo bērnu pārtiku, kā arī citas pārtikas poduktus, kurus var lietot arī bērnu vecāki. Visas bērnu preces, kuras ir piedāvājumā mūsu internet veikalā, ir ļoti rūpīgi izvelētie un atsortēti.

Mēs piedāvajum Jūms pirkt pie mums tikai vislabāko produktu!

Vecāki, kas uz mums paļaujas, var būt pārliecināti, ka mūsu produkti (rūpīgi izvēlēts sortiments) ir videi draudzīgi un izturīgi, tiem ir unikāls raksturs un stils un tajā pašā laikā tiek attīstītas bērna maņas, tie ir izgatavoti no dabīgiem un augstas kvalitātes materiāliem un nesatur nekādas kaitīgas vielas.

Mūsu iedvesma ir bērni un daba. Mūsu rotaļlietas un citi produkti ir augstas kvalitātes, tāpēc tiem ir droši un patīkami pieskarties.

Mēs piedāvājam ne tikai rotaļlietas un aksesuārus bērniem, bet arī radām saviem mīļajiem iespēju iegūt vislabāko no labākajiem, jo mēs zinām, kas bērniem ir nepieciešams.

Mēs – SmartBaby.lv – izstadājām savu cenu politiku tādā veidā, lai mūsu klienti nepārmaksā lieko naudu.

Pie mums Jūs varēsiet iegādāties līdzvertīgas preces lētāk nēkā citur.

Esam parūpējušies par to, lai izvēlētā un rūpīgi atsortēta smartbaby.lv prece nonāktu pie bērna ātrākajā un ērtākajā veidā.

  1. Rūpīgi izvelēts sortiments! Zemas cenas – bez maldināšanas! 
  2. Mūsu preces – turām noliktavā! Piegādāsim ātri un droši!
  3. Kvalitāte pārbaudīta uz sevis! Mūsu bērniem patīk mūsu izvēle!
  4. Mūsu kompānijas politika – apmierināt katra klienta vēlmes un ieekonomēt viņa brīvo laiku. Nezaudējiet brīvo laiku staigājot pa veikaliem – pērciet internetveikalā SmartBaby.lv.