Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Atiestatīt

.

Interneta vietnes www.Smartbaby.lv lietošanas noteikumi.

Interneta vietnes www.Smartbaby.lv vispārīgie lietošanas noteikumi.

1. Pirms sākt lietot SIA „Smartbaby.lv” (reģistrācijas Nr.40203208551, adrese – Juridiskā adrese: Biķernieku iela 16A-78, Rīga, LV-1039, Latvija) interneta vietni www.Smartbaby.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.Smartbaby.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).

2. Ar interneta vietni www.Smartbaby.lv tiek saprasta SIA „Smartbaby.lv” izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.Smartbaby.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.

3. Apmeklējot interneta vietni www.Smartbaby.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.Smartbaby.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

5. Informējam, ka SIA „Smartbaby.lv” interneta vietnē www.Smartbaby.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.Smartbaby.lv lietošanas laikā.

6. SIA „Smartbaby.lv” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.Smartbaby.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.Smartbaby.lv.

7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.Smartbaby.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.

8. Interneta vietnes www.Smartbaby.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „Smartbaby.lv” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.Smartbaby.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

9. Lai kļūtu par interneta vietnes www.Smartbaby.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.Smartbaby.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.

10. Katram interneta vietnē www.Smartbaby.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.Smartbaby.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.

11. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.Smartbaby.lv par dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).

12. SIA „Smartbaby.lv” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.Smartbaby.lv lietošanas laikā.

13. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „Smartbaby.lv” interneta vietnē www.Smartbaby.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes www.Smartbaby.lv kontaktpersonu.

 

Par interneta vietnes www.SmartBaby.lv lietošanas noteikumiem.

14. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

15. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

16. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni www.SmartBaby.lv pieder tikai un vienīgi SIA „SmartBaby.lv”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „SmartBaby.lv” un trešajām personām.

17. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „SmartBaby.lv”, skatiet mājas vietnes www.SmartBaby.lv sadaļā „Kontakti”.

 

Interneta vietnē www.SmartBaby.lv iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

18. Gadījumos, kad interneta vietnē www.SmartBaby.lv pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem www.SmartBaby.lv klientu centrā, tiek izsniegti šādi preces iegādi (turpmāk arī – darījums) apliecinoši dokumenti:

a. Kases čeks, jeb stingras uzskaites kvīts;

b. Preču pavadzīme;

c. Garantijas talons (ja tāds nepieciešams).

19. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.

20. Uz preces pasūtījumā norādīto e-pastu tiek nosūtīts arī garantijas talons precēm, kurām tas ir nepieciešams.

21. Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pabvadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona.

22. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

a. Saņemot pasūtīto preci www.SmartBaby.lv klientu centrā – pircēja paraksts uz dokumenta;

b. Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi(saņemot ar mūsu kurjeru) – pircēja paraksts uz dokumenta;

c. Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.

23. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 22.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.

Atlaižu kodi-PROMO kodi.

24. Atlaižu kods(PROMO kods) ir burtu vai ciparu kombinācija, ar kuru preces smartbaby.lv.lv var iegādāties vēl lētāk! Atlaižu kodam(PROMO kodam) nav derīguma termiņa. Promo kodu atlaides nesummējas kopā ar citām attlaidēm.

25.Kā var saņemt atlaižu kodu(PROMO kodu)? – Atlaižu kodu(PROMO kodu) var saņemt no smartbaby.lv, par kuru klients var tikt informēts mājaslapā, e-pastā, SMS, sociālajos tīklos.