Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Atiestatīt

.

Iegādātas preces atgriešanas noteikumi

Mēs ievērojam visus Latvijas Repurblikas likumus un noteikumus tai skaitā arī Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu”, kuri nosaka, ka patērētājs vienpusēji var atkāpties no līguma 14 dienu laikā un atgriezt preci piegādātājām/pārdēvējam, mūsu gadījumā SIA SmartBaby.lv. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”.

Ieteicamas darbības, kad ir saņemtas preces no SmartBaby.lv internet veikala.

Pirms sākt izmantot iegādāto preci, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

Jā Jums rodās jautājumi par preces lietošanu un kvalitāti, mēs Jums labprat palīdzēsim un atradīsim vissefektivāko veidu problēmas atrisināšanai. Lūdzu sazināties ar mums 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža rakstiski vai telefoniski. Mēs nekavējoties sniegsim Jūms atbalstu! Jā tomēr mums kopā neizdevās atrast īsto ceļu problēmu risināšanā, tad Jums ir tiesības iesniegt mums rakstisko pretenziju 14 darba dienu laikā. Apsolam ka mūsu mērķis ir atrisināt visas problēmas pirms, lai Jums nerastos vajadzība sniegt mums oficiālo pretenziju vai pieteikumu. Mēs cienam Jūsu un mūsu laiku!

Ja tomēr mūsu piedāvātais risinājums Jūs neapmierinās, Jūsu pretenzijas tiks risinātas Patērētāju tiesību aizsardzības centrā saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma normām.

Preces atgriešanas kārtība:

1. Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar SIA SmartBaby.lv Elektroniski info@smartbaby.lv norādot pasūtījuma numuru un datumu.

2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt un parakstīt atteikuma veidlapu, kura tiks aizsūtīta pēc atteikuma pieprasījuma saņemšanas, pievienоjot pirkuma apliecinošā dokumenta kopiju, un nosūtīt uz e-pastu info@smartbaby.lv vai pa pastu SIA SmartBaby.lv Malienas 74-32, Rīga, LV-1064;

3.Iegādātā prece ir jāatgriež bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums atsūtījāt aizpildītu Atteikuma tiesību veidlapu. Lūdzu ņemt vērā, ka SIA SmartBaby.lv neuzņemas atbildību par preci, kas sūtīta pa pastu vai ar pakomatu, tā kā pieņemšanas brīdī nav iespējams abām pusēm klātesot fiksēt iespējamos preces vizuālos vai transportēšanas bojājumus, kā arī komplektācijas saturu.

4. Ja Jūs atteiksieties no pirkuma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no pirkuma. Atgriezto preci mums ir jāsaņem pirms mēs atmaksāsim Jūms pilnīgi visu summu.

5. Preces atpakaļnosūtīšanas izmaksas netiek atmaksātas un tās pilnā mērā sedz pircējs.

6. Lietot preces, kuras ir pieteiktas atgriešanai pircējiem ir aizliegts. Var tikai pārbaudit preces kvalitāti.

Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos:

1. Preču grupas, kas nav atgriežamas vai aizvietojamas noteiktas Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi pa distances līgumu” 22.punktā. (kā piemēram, pārtika, īpašās akcijas preces, pie kurām tas norādīts, personiskas higiēnas preces – māneklīši, knupīši, bērnu podiņi, autiņi, biksītes, kā arī grūtnieču un barošanas apakšveļa, vienreiz lietojamās preces).

2. Preču iepakojums ir bijis atvērts un preces izmantotas citos nolūkos nevis, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un stavokli.

3. Precei ir jābūt atgrieztai oriģinālā iepakojumā un pircējam jānodrošina atbilstošs iepakojums drošai preces transportēšanai atpakaļ pārdevējam (SmartBaby.lv). Par preci samaksātā nauda, kā arī piegādes maksa no veikala līdz pircējam, tiks atmaksāta pēc preces atgriešanas, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad SmartBaby.lv tiks informēts par Pircēja lēmumu atteikties no pirkuma. SmartBaby.lv patur aiz sevis tiesības aizturēt maksājumu līdz brīdim, kad preces būs saņemtas atpakaļ vai kad Jūs būsiet iesnieguši apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ.